Bruslení školních dětí

27.02.2012 18:33

Letošní bruslení školních dětí se vydařilo a škola chce prostřednictvím webových stránek poděkovat za úpravu kluziště.....

Přidávám vzkat od paní Kopecké a fotky jsou tady.

K naší velké radosti předpověď počasí naprosto změnila záměr - nechat letos kluziště bez ledu. V pondělí 30.1. zahájili obětaví členové T. J. Sokola Huntířov práce na odklízení sněhu z plochy a už ve středu 1.2. jsme mohli první led vyzkoušet. Přestože některé děti na bruslích ještě nestály a některé to zase pozapomněli, nikdo se nenechal pády odradit!

Jsme si vědomi, že ta velká práce se zprovozněním kluziště není nikdy dostatečně doceněná a často je to jen otázka několika dnů, kdy je možné kluziště využívat, a i proto jsme si bruslení zařadili každý den do rozvrhu školy.

Všem, kteří se přičinili, abychom mohli s dětmi bruslit velice děkujeme.

Mirka Kopecká