Informujeme všechny milovníky ,,bílé stopy," že byla opět protažena běžecká stopa viz. přiložená mapa. Celý okruh měří cca 36 km z Huntířova na Maršovice, Dalešice, Pulečný na Kopaninu a zpět. Pokud se vám bude ve stopě líbit, budeme rádi za jakýkoliv dobrovolný příspěvek na jejich údržbu. V případě zájmu se můžete obracet na p. T. Pavlatu na tel. 773 577 888, popř. přímo na p. P.Pavlatu na tel. 731 515 715. Příspěvek lze také zaslat bankovním převodem na účet T.J.Sokola Huntířov vedeného pod č.ú.: 107-8911970207/0100 a do zprávy pro příjemce prosím uveďte: Vaše jméno a příjmení – příspěvek na lyžařské stopy. Vybrané příspěvky vždy putují výhradně na úpravy stop, a pokud něco zbyde, Sokol je ponechává do rezervy na další roky.

Přejeme vám krásné sportovní zážitky v bílé stopě a mnoho kilometrů bez pádu :-).

S pozdravem ,,NAZDAR"

T.J.Sokol Huntířov nad Jizerou

VELICE DĚKUJEME VŠEM DOBROVOLNÝM DÁRCŮM ZA POSKYTNUTÉ FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY NA TVORBU, ÚDRŽBU A PROVOZ LYŽAŘSKÝCH STOP.

Mapa k 13.2.2021

Zde je pár fotek z bílé stopy :-)

Vítejte na našem webu

T.J. Sokol Huntířov vznikl v roce 1891. Je neuvěřitelné, že od té doby Sokol funguje a poskytuje svým členům zázemí k vykonávání sportovních, kulturních a dalších aktivit. Hlavním místem, kde se členové Sokola potkávají je naše huntířovská sokolovna, bez které si mnoho občanů a zároveň i členů Sokola nedokáže běžný život ve vesnici ani představit. Náš Sokol sdružuje především sportovce, milovníky sborového zpěvu a divadla. V těchto oblastech nachází nejvíce stoupenců a v současné době se v nich realizuje nejvíce našich členů.

Na našich stránkách Vás budeme informovat o aktivitách florbalistů, herců amaterského či loutkového divadla nebo sborových pěvců. Dozvíte se o tom, co se u nás ve vesnici děje, kde nás můžete potkat nebo jak si vedeme v porovnání s dalšími vyznavači sportu, divadla či zpěvu.

T.J. Sokol Huntířov aktivně spolupracuje i se sousedními jednotami. Vídáme se společně na různých akcích, pomáháme si a vzájemně se doplňujeme. Žádná rivalita, která by se dala očekávat, mezi námi neexistuje. Snad jedině můžeme soutěžit v počtu návštěvníků bálů či diskoték, v počasí na venkovních akcích nebo v množství informací na webových stránkách.

Abyste byli informováni i o dění v okolních jednotách, tak zde jsou na ně odkazy:

TJ Sokol Alšovice