Vítejte na našem webu

T.J. Sokol Huntířov vznikl v roce 1891. Je neuvěřitelné, že od té doby Sokol funguje a poskytuje svým členům zázemí k vykonávání sportovních, kulturních a dalších aktivit. Hlavním místem, kde se členové Sokola potkávají je naše huntířovská sokolovna, bez které si mnoho občanů a zároveň i členů Sokola nedokáže běžný život ve vesnici ani představit. Náš Sokol sdružuje především sportovce, milovníky sborového zpěvu a divadla. V těchto oblastech nachází nejvíce stoupenců a v současné době se v nich realizuje nejvíce našich členů.

Na našich stránkách Vás budeme informovat o aktivitách florbalistů, herců amaterského či loutkového divadla nebo sborových pěvců. Dozvíte se o tom, co se u nás ve vesnici děje, kde nás můžete potkat nebo jak si vedeme v porovnání s dalšími vyznavači sportu, divadla či zpěvu.

T.J. Sokol Huntířov aktivně spolupracuje i se sousedními jednotami. Vídáme se společně na různých akcích, pomáháme si a vzájemně se doplňujeme. Žádná rivalita, která by se dala očekávat, mezi námi neexistuje. Snad jedině můžeme soutěžit v počtu návštěvníků bálů či diskoték, v počasí na venkovních akcích nebo v množství informací na webových stránkách.

Abyste byli informováni i o dění v okolních jednotách, tak zde jsou na ně odkazy:

TJ Sokol Alšovice